Igrosfera.org / Авторам

Авторам

Регламент проведення конкурсу розробок настільних ігор в рамках ярмарку Ігросфера

Загальні положення.

 

1. Журі з трьох членів розглядатиме розробки, які будуть запропоновані авторами або авторською групою (далі в тексті для простоти викладу називаємо “автор”). Список членів журі затверджується організаторами фестивалю Ігросфера.

2. Журі заздалегідь отримує і розглядає всі надані авторами розробки протягом зазначеного в регламенті терміну.

3. На підставі поданих авторами матеріалів журі приймає рішення про те, скільки часу потрібно для фінальної демонстрації гри під час фестивалю Ігросфера. Графік демонстрацій формується спільно з організаторами, та повідомляється учасникам конкурсу.

4. На фестивалі проходить фінальна частина конкурсу, на якому автори самостійно демонструють свої ігри журі, а також проходить живе спілкування між авторами, журі та видавцями.

5. Під час фінальної демонстрації проекту розробник повинен своєчасно продемонструвати прототип свого проекту журі у домовлений за розкладом час. Про це автора повідомляють заздалегідь.

6. Журі має право відмовити автору в участі, якщо його розробка не відповідає пунктам розділу “Правила подачі заявки на участь у конкурсі” (див. далі).

 

Правила подачі заявки на участь у конкурсі.

 

1. До конкурсу не допускаються розробки, що в вочевидь копіюють уже існуючі настільні ігри, та є відвертим плагіатом.

2. Під час фіналу конкурсу демонструються закінченні прототипи ігор.

3. Один автор подає на розгляд до участі у конкурсі не більше однієї розробки. При наявність декількох розробок автор самостійно приймає рішення про те, яку гру представити на конкурсі.

4. Формою подачі заявки є заповнена картка вашої гри на порталі tesera.ru, посилання на яку ви надсилаєте на електронну адресу contest [ песик ] igrosfera.org до зазначеного у регламенті терміну. Крім посилання в листі необхідно вказати прізвище та ім'я автора та вказати контактний телефон. Заповнена картка гри повинна:

  • відповідати офіційним рекомендаціям порталу tesera.ru, з якими можна ознайомитися тут: http://tesera.ru/article/game_add_guide/

  • містити короткий опис ігрового процесу та правила гри, що зверстані в один PDF документ;

  • містити не менше двох фотографій прототипу.

5. Після отримання заявки автору надсилається повідомлення про те, що його заявка прийнята до розгляду, і ще одне повідомлення, коли його заявка буде допущена до участі в конкурсі.

6. Журі залишає за собою право не розглядати розробку автора, заявка якого не відповідає пункту 4 цього розділу.

 

Графік роботи конкурсу авторів в рамках ярмарку Ігросфера 2014.

 

  • 18.02.2014 – Початок прийому заявок на участь у конкурсі.

  • 31.03.2014 – Закриття прийому заявок на участь у конкурсі.

  • 15.04.2014 – Публікація списків учасників і розклад демонстрацій.

  • 16-17.05.2014 – Демонстрація прототипів ігор розробниками в рамках ярмарку Ігросфера.

  • 18.05.2014 – Церемонія нагородження лауреатів та номінантів конкурсу розробок настільних ігор в рамках ярмарку Ігросфера.