Igrosfera.org / Учасникам

Учасникам

Ми запрошуємо вас на Ігросферу

Міжнародний ярмарок настільних ігор Ігросфера проходить у Львові разом з дитячим книжковим форумом. Кожен рік дитячий книжковий форум відвідує близько 30 000 чоловік.

Для проведення Ігросфери використана виставкова площа у 800 кв.м. зали Львівського палацу мистецтв – гарної архітектурної пам'ятки в самому серці старого міста.

Ми пропонуємо

 • Відвідувачам

  можливість познайомитися з сучасними настільними іграми, усім їх розмаїттям від веселих сімейних і компанійських до складних військових та економічних ігор. Приходьте з сім'єю або друзями, ви отримаєте незабутні враження і чудово проведете час.

 • Розробникам

  можливість випробувати на практиці прототипи своїх ігор у середовищі досвідчених гравців та новачків, особисто зустрітися з видавцями та іншими розробниками, отримати критичні коментарі та корисні поради, а також позитивний заряд емоцій на створення нових цікавих ігор.

 • Видавцям

  продемонструвати і поширити свої ігри серед відвідувачів Ігросфери, особисто зустрітися з аудиторією своїх ігор і досвідченими гравцями, розробниками і продавцями, отримати відгуки та побажання для своїх ігор.

 • Продавцям

  познайомитися з новими клієнтами і познайомити їх із запропонованими іграми, зустрітися особисто з постійними клієнтами, видавцями і розробниками ігор, обмінятися досвідом з такими ж представниками галузі.

 • Усім учасникам

  зробити внесок своєю активністю в популяризацію настільних ігор в Україну.

Ми запрошуємо вас! Приходьте, грайте, продавайте, обмінюйтеся один з одним, даруйте, купуйте і презентуйте настільні ігри! Цим ми робимо наш світ веселішим та цікавішим!

З повагою,

IGAMES