Igrosfera.org / Місце

Місце

Коли і де проходитиме Ігросфера?

 

У цьому році Ігроcфера пройде 16-18 травня у Львові (Україна) у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), який розташований в мальовничому центрі міста.

Час роботи: з 10 до 17.

Просмотреть увеличенную карту

 

Львівський палац мистецтв – що це?

 

Львівський Палац Мистецтв – це виставковий комплекс розташований в центрі міста в оточенні архітектурних пам'яток Львова.

Мета комплексу – організація виставкової діяльності образотворчого мистецтва і досягнень в галузі науки і техніки. У квітні цього року палац відкриває свої двері для Міжнародного ярмарку настільних ігор «Ігросфера».

Для виставки настільних ігор виділено зал розміром 800 м.кв. Подивитися на 3D панораму можна натиснувши на малюнки нижче.

Подивитися на сам Львівський Палац Мистецтв і оточуючі його спорудження можна нижче на фотографіях. При натисканні на фото ви перейдете на сайт з 3D панорамою цього місця. Клікайте – не пошкодуєте.

 

 

Львів – що поруч?

 

Львів дуже давнє та неймовірно гарне місто. Неповторність його архітектурних споруд зумовлена ??багатою історією. Свого часу Львів устиг побувати у складі безлічі держав: Галицько-Волинського князівства, Речі Посполитої, Австро-Угорщини, України та ін.

Кожна з держав залишила свій слід в історії та архітектурі міста. Фотографії чудового Львова дивіться нижче, після кліку на них ви перейдете на сайт з 3D панорамою цього місця.